SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Grodzisk Wielkopolski

dieta pudełkowa grodzisk wlkp

Dieta w formie dostarczanego każdego dnia do domu czy biura cateringu to coraz popularniejszy sposób odżywiania się. Stanowi ona idealne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych osób, które w natłoku codziennych obowiązków nie mają czasu na planowanie i przyrządzanie zdrowych, zbilansowanych, smacznych posiłków. Decydując się na skorzystanie z usług firmy specjalizującej się w diecie pudełkowej, do wyboru jest kilka różnych jadłospisów o zróżnicowanym składzie oraz kaloryczności.

W naszej ofercie Better Life, czyli cateringu dietetycznego z Grodziska Wielkopolskiego, znaleźć można szereg propozycji dla osób o specyficznych potrzebach żywieniowych. Dostępna jest u nas między innymi dieta bez glutenu, gdzie żyto, pszenżyto, jęczmień czy orkisz zastąpiliśmy naturalnymi produktami bezglutenowymi. Do wyboru są następujące jej warianty: 1000, 1200, 1500, 1800, 2000 oraz 2500 kalorii. W naszej ofercie znaleźć można również inne specjalistyczne diety, na przykład wykluczającą laktozę.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00