SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Gdynia

dieta pudełkowa gdynia

Dieta z dowozem jest usługą, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju. Nic w tym dziwnego – stanowi ona idealne rozwiązanie dla wszystkich zabieganych osób, które nie mają czasu na codzienne przyrządzanie zbilansowanych posiłków. Oferty firm świadczących tego typu usługi są niezwykle zróżnicowane i różnić mogą się od siebie zarówno ilością dostępnych diet, jak i ich kalorycznością.

Nasz catering dietetyczny Better Life dostarcza posiłki między innymi na terenie Gdyni. Za tworzenie menu odpowiada tu szef kuchni dysponujący wieloletnim doświadczeniem oraz wykwalifikowany technolog żywności i dietetyk. Osoby decydujące się na skorzystanie z naszej diety na zamówienie, poza zdrowymi, smacznymi posiłkami otrzymują także bezpłatne porady dietetyczne i konsultacje z profesjonalnymi trenerami. Bogaty wybór jadłospisów o zróżnicowanych kalorycznościach sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług już dziś!

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00