logoR-1.png

Catering dietetyczny – Gdańsk

Wiesz, komu gdański Neptun zawdzięcza swoją wyrzeźbioną sylwetkę? Mieszaliśmy w tym palce, dowożąc mu regularnie nasz catering dietetyczny. Gdańsk to jego ulubione miasto, więc nie mogło zabraknąć nas również tutaj. A że nad morzem królują ryby, na szczególną uwagę zasługuje nasza Dieta Wege + Ryby, gdzie jest ich pod dostatkiem. W BetterLife dbamy o to, aby diety były dopasowane do indywidualnych wymagań Klientów, dlatego w ofercie posiadamy aż 10 opcji. Potwierdzeniem ich jakości jest fakt, że sami już dawno przestaliśmy gotować w domach, jedząc wyłącznie to, co zaserwują nam nasi kucharze.

Dieta pudełkowa – Gdańsk

Dziesięć rodzajów diet to nie wszystko. Szukając diety pudełkowej na terenie Gdańska, warto zwrócić uwagę na naszą ofertę z jeszcze jednego powodu – dania oparte są na 25 unikatowych przepisach. Dowozimy je za darmo do ponad 2500 miejscowości w Polsce. Trzymamy się terminów, współpracujemy wyłącznie z lokalnymi dostawcami i starannie zabezpieczamy posiłki, by zachowały świeżość i nienaganny wygląd. To wszystko sprawia, że BetterLife to wyjątkowa dieta pudełkowa. Gdańsk może na nas liczyć, bo przecież nie samym jodem człowiek żyje. Nasze diety posiadają znacznie więcej składników odżywczych, ale żeby się o tym przekonać, trzeba po prostu spróbować. W połączeniu z dowolnym rodzajem aktywności fizycznej pierwsze efekty zobaczysz już po kilku tygodniach.

Jakie są inne powody, dla których warto wybrać catering dietetyczny Better Life? Oto one:

  • oszczędność czasu – nie znamy osoby, która chciałaby spędzać wolny wieczór w kuchni, są przecież przyjemniejsze aktywności
  • brak stresu wynikającego z liczenia kalorii – wszystko dokładnie zważymy, przeliczymy i opiszemy
  • brak konieczności znajomości przepisów kulinarnych – książki kucharskie to nasza ulubiona lektura na weekend
  • brak obaw o pojawienie się alergii pokarmowych – dzięki dokładnym opisom potraw w szybki sposób wyeliminujesz z diety produkty, które Ci szkodzą.

Jak nas znaleźć? To bajecznie proste. Jeśli mieszkasz w Gdańsku lub okolicach, szukaj nas pod tagiem “cateringi Gdańsk”.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00