SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Gdańsk

dieta pudełkowa gdańsk

Dieta z dowozem, określana również mianem cateringu dietetycznego lub diety pudełkowej, stanowi coraz popularniejszy sposób na skuteczne odchudzanie się. Wbrew pozorom, korzystać mogą z niej nie tylko osoby walczące z nadwagą, lecz także te, które nie mają czasu na codzienne zakupy i gotowanie, a zależy im na zdrowym odżywianiu się. Taka dieta box stanowi świetną propozycję między innymi dla pracowników korporacji.

Jak działa dieta pudełkowa? Po wybraniu odpowiedniego rodzaju jadłospisu oraz jego kaloryczności (przeważnie waha się ona od 1000 do 3500 kcal) i opłaceniu zamówienia, każdego dnia (lub tylko w tygodniu, bez weekendów), w wybranych godzinach pod drzwi domu czy biura dostarczany będzie zestaw zdrowych, smacznych, zbilansowanych posiłków dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Sprawdzonym cateringiem dietetycznym w Gdańsku jest nasza firma Better Life. W ofercie posiadamy posiłki zarówno dla osób odchudzających się, jak i kulturystów, wegetarian czy klientów nie tolerujących glutenu lub laktozy.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00