SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Dąbrowa

dieta pudełkowa dąbrowa

W natłoku codziennych obowiązków rodzinnych czy zawodowych niekiedy trudno zadbać o zdrowe odżywianie. Z problemem tym można sobie jednak poradzić decydując się na usługę, jaką jest dieta fit. Po wyborze odpowiedniego planu żywieniowego, posiłki dostarczane są w wybrane miejsce (najczęściej dom lub miejsce pracy klienta). Pakowane są w taki sposób, by z łatwością spożyć można było je także poza domem – w biurze czy podróży.

Nasza firma Better Life zajmuje się dostawą cateringu dietetycznego między innymi do Dąbrowy. Decydując się na skorzystanie z naszych usług, mogą Państwo mieć pewność, że do produkcji poszczególnych dań wykorzystane zostały wyłącznie najwyższej jakości produkty od lokalnych dostawców, pochodzące ze sprawdzonych gospodarstw. To dobry catering tak dla pracownika korporacji, jak i sportowca, czy zabieganej młodej mamy. Po więcej informacji na temat świadczonych przez nas usług zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00