SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Dąbrowa Górnicza

dieta pudełkowa dąbrowa górnicza

Masz już dość jedzenia w biegu na mieście lub samodzielnego gotowania po pracy? Mamy na to sposób! Wystarczy zamówić u nas catering dietetyczny w Dąbrowie Górniczej. Nie musisz się obawiać, że posiłki nie będą Ci smakowały, ponieważ ją one przygotowywane przez profesjonalnych kucharzy i trafiają nawet w najbardziej wybrednie gusta. Możesz przed zamówieniem konkretnej diety w cateringu, sprawdzić w naszym menu, jak wygląda przykładowy tygodniowy jadłospis. Posiłki są przygotowywane między innymi z takich produktów jak: mleko, owoce, warzywa, kasze, wysokiej jakości mięsa, oraz ryby. Staramy się, aby dania nie tylko dostarczały odpowiednią ilość kalorii, ale również były urozmaicone. Z tego względu w diecie wegetariańskiej znalazły się między innymi: razowa tortilla z farszem brokułowym i warzywami, krem z białych szparagów z groszkiem ptysiowym oraz ciasto marchewkowe.

Gdzie zamówić dietę w pudełkach?

Najprostszym sposobem jest wejście na stronę Better Life, wybranie diety, a następnie wypełnienie formularza, który pojawia się po kliknięciu przycisk ,,Zamów teraz”.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00