SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Częstochowa

dieta pudełkowa częstochowa

Osoby profesjonalnie zajmujące się sportem powinny zadbać nie tylko o regularne treningi. Równie ważną rolę odgrywa w ich przypadku odpowiednio skomponowana dieta, która w korzystny sposób wpływa na efekty ćwiczeń i zwiększa zdolności wysiłkowe organizmu. Idealnym rozwiązaniem będzie tu catering dietetyczny dla sportowców (określany jest on również mianem diety pudełkowej).

Główną cechą charakterystyczną takiej diety cateringowej jest większa ilość kalorii niż ma to miejsce w przypadku klasycznych zestawów. Zwykle wynosi ona około 3500 – 4000 kcal. Znajdujące się tu posiłki posiadają odpowiednio zbilansowane proporcje białka, tłuszczu oraz węglowodanów, co przyczynia się do skutecznej ich przyswajalności przez organizm.

Szukając niezawodnego cateringu dietetycznego w Częstochowie, warto zainteresować się usługami firmy Better Life. Oferujemy 2 rodzaje diety jadłospisu dla sportowców: Sport oraz Sport Plus (drugi z nich wzbogacony jest o większą ilość białka oraz węglowodanów).

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00