SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Chorzów

dieta pudełkowa chorzów

Osoby, które nie lubią gotować, a marzy im się zgrabna sylwetka, zdecydować mogą się na jedzenie zdrowego cateringu. Po wyborze odpowiedniego planu żywieniowego oraz godzin i miejsca dostaw, każdego dnia (lub z wyłączeniem weekendów), pod drzwi dostarczany jest zestaw odpowiednio zbilansowanych, zdrowych, smacznych, sycących posiłków.

Nasz catering dietetyczny Better Life świadczy swoje usługi między innymi na terenie Chorzowa. Oferowane przez nas posiłki przygotowywane są wyłącznie z najwyższej jakości składników od sprawdzonych, lokalnych dostawców. Nasz catering dieta przygotowywany jest przez najlepszych ekspertów – doświadczonego szefa kuchni, dietetyka oraz technologa żywienia. Cały proces produkcyjny odbywa się z zachowaniem zasad HACCP, a stosowne przez nas opakowania posiadają niezbędny atest. Do wyboru mają tu Państwo kilka różnych diet o zróżnicowanych kalorycznościach, co sprawia, że w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00