logoR-1.png

Catering dietetyczny – Bydgoszcz

Czas na zmiany! Zdrowa dieta w połączeniu z aktywnością fizyczną sprawią, że za kilka miesięcy zapomnisz o nadprogramowych kilogramach, złym samopoczuciu i braku energii do działania. Na początek catering dietetyczny. Bydgoszcz ma ich kilka, ale żaden nie jest tak dopracowany, jak BetterLife. Skąd ta pewność? Po prostu wiemy, ile czasu spędzamy w kuchni, robiąc wszystko, co w naszej mocy, aby zadowolić naszych Klientów. A jeśli nadal się zastanawiasz, sprawdź, kim są nasi ambasadorzy. To prawdziwe gwiazdy sportów siłowych, dla których ruch i dieta stały się codziennością.

Dieta pudełkowa – Bydgoszcz

Nasze diety pudełkowe skomponowane są w taki sposób, aby zaspokoić zarówno mały, jak i większy głód. Wybierasz spośród 10 diet o różnej kaloryczności, w skład których wchodzi aż 25 zróżnicowanych dań. Boxy dowozimy do ponad 2500 miejscowości w Polsce i to zupełnie za darmo! Jeśli szukasz diety pudełkowej na terenie Bydgoszczy, warto zwrócić uwagę na naszą ofertę z jeszcze jednego powodu – szanujemy Twój czas i prywatność, dlatego dowozimy dania pod wskazany adres zawsze o ustalonej godzinie. Dbamy również o to, aby pudełka dotarły do Ciebie w nienaruszonym stanie, dzięki czemu zyskujesz gwarancję świeżości, jaką daje nasza dieta pudełkowa. Bydgoszcz, jesteśmy pewni, że się polubimy!

Co jeszcze zapewnia catering dietetyczny BetterLife? Są to:

  • oszczędność czasu – chyba nikt nie ma go teraz zbyt wiele, więc chętnie pomożemy Ci go znaleźć wyręczając Cię w gotowaniu
  • brak stresu wynikającego z liczenia kalorii – liczbami zajmą się nasi dietetycy, a oni wiedzą, co robią
  • brak konieczności znajomości przepisów kulinarnych – wystarczy, że znają je nasi kucharze i potrafią wykorzystać tę wiedzę w praktyce
  • brak obaw o pojawienie się alergii pokarmowych – wszystkie nasze pudełka są starannie opisane i dopasowane do Twoich potrzeb.

Jak nas znaleźć? To bajecznie proste. Jeśli mieszkasz w Bydgoszczy lub okolicach, szukaj nas pod tagiem “cateringi Bydgoszcz”.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00