SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Białystok

dieta pudełkowa bialystok

Jesteś osobą, która regularnie uprawia sport i szukasz wysokiej jakości cateringu dietetycznego w Białymstoku, dopasowanego do Twoich indywidualnych potrzeb? Better Life to najlepszy wybór dla Ciebie! Założyciel tej firmy jest miłośnikiem zdrowego stylu życia oraz intensywnej aktywności fizycznej. Z tego względu w pakiecie z dietą otrzymujesz konsultacje z doświadczonym dietetykiem oraz trenerem personalnym. Dostępna w naszej ofercie Dieta Sport opiera się na warzywach, owocach oraz wysoko wartościowym białku.

Kto może skorzystać z naszych usług?

Praktycznie każdy, ponieważ posiadamy bardzo szeroki wybór diet. Better Life to najlepszy catering. Potwierdza to między innymi fakt, że z naszych usług korzystał na przykład Karol Małecki. Jest instruktorem kulturystyki, trenerem personalnym, założycielem Pro-Fit. Został między innymi: Mistrzem Polski Juniorów i Młodzieżowców w Kick-Boxingu oraz Mistrzem Polski Młodzików i Juniorów w Taekwon-do. Zachęcamy do przejrzenia naszego cennika.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00