SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY
dieta OFFICE OFFICE WEGE NISKI IG WEGE + RYBY poznaj nowe diety dieta dieta dieta

poznaj nowe diety DIETA OFFICE DIETA WEGE + RYBY DIETA OFFICE WEGE DIETA NISKI IG SPRAWDŹ POSIŁKI KOMPAKTOWE DZIEŃ PRÓBNY już od 28 zł NASZE NOWE
ATRAKCYJNE CENY
Sprawdź UWODZICIELSKO
ZBIJAMY
CENY

Catering Dietetyczny Babimost

dieta pudełkowa babimost

Catering na zamówienie to bardzo wygodny sposób odżywiania, który stanowi doskonałą oszczędność czasu, jaki należałoby przeznaczyć na codzienne zakupy i gotowanie. Z takich usług chętnie korzystają zarówno osoby, których priorytetem jest zdrowe odżywianie się, jak i te, które borykają się z nadwagą. Na skorzystanie z diety pudełkowej często decydują się również profesjonalni sportowcy, w przypadku których odpowiednio zbilansowane posiłki stanowią niezbędne uzupełnienie codziennych treningów.

W ofercie naszego cateringu dietetycznego dostarczającego swoje wyroby między innymi do Babimostu, dostępny jest między innymi catering wegetariański dostępny w wersji od 1000 do 2500 kalorii. Pełen jest on świeżych warzyw i owoców od lokalnych dostawców i sprawdzonych gospodarstw. Poza nim, znaleźć można tutaj także dietę dla sportowców czy bez glutenu lub laktozy. Oferujemy również jadłospisy indywidualne tworzone z myślą o specyficznych wymaganiach żywieniowych naszych klientów.

Kontakt z nami

lub

Infolinie czynne:
od pon do pt od 9.00 do 17.00
sob od 11:00 do 15:00