Zobacz, czy dostarczamy do Twojej miejscowości

Zawsze darmowa dostawa do ponad 2500 miejscowości w Polsce

Dieta pudełkowa Better Life​

Nie ma zdrowego organizmu bez zdrowej diety. Dbanie o zróżnicowany jadłospis to podstawa zdrowego stylu życia. Jedzenie dań bogatych we wszystkie niezbędne składniki odżywcze, witaminy i minerały to najprostsza droga do poprawy samopoczucia.

 

Utrzymywanie zbilansowanej diety umożliwia również osiąganie różnych celów – od utraty zbędnych kilogramów, bo kształtowanie sylwetki i budowanie muskulatury. Wystarczy, że jadłospis zostanie dobrze skomponowany.

 

Jeśli masz wątpliwości co do wyboru wariantu, warto skonsultować swój wybór z dietetykiem bądź skontaktować się z nami na infolinii. Nasi eksperci chętnie udzielą Ci specjalistycznych porad.

Zdrowa dieta – jak do niej dążyć?

Współczesne tempo życia nie sprzyja dbaniu o zdrową dietę. Choć świadomość jej dobroczynnego wpływu na organizm stale rośnie, podobnie jak wiedza dotycząca szkodliwego wpływu konserwantów i polepszaczy smaku na zdrowie, wiele osób wciąż ma problem z jej utrzymywaniem. Wymaga to przecież nie tylko czasu, ale również umiejętności, samokontroli i wiedzy, która zarezerwowana jest dla dietetyków.

Dieta pudełkowa – na czym polega?

Ostatnimi czasy coraz większa popularność zdobywa dieta pudełkowa, którą oferujemy naszym klientom w kilku wariantach. Rozwiązanie, które gwarantuje maksimum wygody przy jednoczesnej kontroli nad zawartością posiłków. Z tego względu szczególnie chętnie korzystają z niego osoby uprawiające różnego rodzaju sporty. Chętnie sięgają po nie również osoby szukające sposobu na szybką i skuteczną utratę wagi.

Dieta pudełkowa – zalety

Korzystanie z diety pudełkowej rozwiązuje wiele problemów:

Dieta pudełkowa – dla kogo?

Z usługi diety pudełkowej może skorzystać każdy, kto nie dysponuje dostateczną ilością czasu, aby gotować samodzielnie, ale zależy mu na zdrowemu żywieniu. Nasze usługi kierujemy również do osób, które uprawiają różne rodzaje aktywności fizycznej bądź są sportowcami na pełen etat. Z myślą o nich przygotowaliśmy różne warianty diety: sport, sport plus, kulturystyczna oraz kulturystyczna plus. W ich ramach można zamawiać zarówno małe, jak i duże pakiety, które stanowią znakomite wsparcie żywieniowe dla sportowców.
Osoby zainteresowane dietą pudełkową, które nie dążą do budowania masy mięśniowej, a chcą jedynie poprawić wygląd sylwetki i własne samopoczucie, mogą skorzystać z dwóch wariantów naszej diety pudełkowej: standard lub wegetariańskiej. Masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące naszej diety? Nie masz pewności, który wariant wybrać? Zapraszamy do kontaktu. Na naszej infolinii udzielamy informacji i fachowych porad, które pomogą Ci dokonać wyboru.