Jak działamy

Zamówienie

 
1.Klient może zamówić rodzaj diety z naszej oferty podanej w zakładce „diety”.
2.Każda dieta zawiera 5 posiłków (śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)
3.Każdy z posiłków dostarczany jest w szczelnie zgrzanym pojemniku z etykietą, zawierającą informację o jego zawartości oraz wartości energetycznej posiłku wraz z warunkami przechowywania, umieszczonym wraz z innymi, wchodzącymi w skład Zestawu posiłków w opakowaniu zbiorczym – torba papierowa wraz z danymi Klienta takimi jak imię i nazwisko oraz z rodzajem diety.
4.Zamówienie diety do godz 14:00 od pon-sob zostanie zrealizowane* po 2 dniach. (dowóz będzie na następny dzień po złożeniu zamówienia) Zamówienia po godz 14:00 będą realizowane po 3 dniach. (dowóz do klienta 2 dni po złożeniu zamówienia.)
5.Dostawa* odbywa się dzień przed spożyciem w godzinach wieczornych (informacje dokładnej godziny udzieli opiekun klienta)
6. Każdy oddział przypisanego ma osobistego opiekuna klienta. Opiekun na życzenie klienta może skierować rozmowę do dietetyka lub trenera w ramach konsultacji.
7. Kontakt z działem opieki klienta telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz od 9-18 oraz w soboty od godz 9-14. Kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. (adresy podane w zakładce kontakt)
 

Anulowanie zamówienia

 
1. Każdy klient może zawiesić zamówienie do godziny 14:00 dzień przed dostawą. (dwa dni przed dniem realizacji)
2. Zamówienie wydłuża się o ilość zawieszonych dni.
3. Klientowi nie przysługuje prawo anulowania diety i zwrotu kosztów. Możliwość jest zawieszenia na max 30dni.
4. W przypadku zmiany diety w trakcie trwania zamówienia na pakiet o wyższej wartości, klient zobowiązany jest dokonać dopłaty do godz. 18:00 dnia poprzedzającego dostawę.
5. Klientowi nie przysługuje prawo do zwrotu różnicy w przypadku zmiany diety na tańszą w trakcie trwania zamówienia.*dzień realizacji (dzień w którym klient spożywa posiłki, czyli na który wykupuje dietę) *dzień dostawy (dzień przed dniem realizacji, czyli w którym otrzymuje posiłki)